NVŠ programos “Kompiuteris ir dar kai kas” būrelio dalyviai svečiavosi Deltuvoje ir Birštone

2017 m. birželio mėnesį NVŠ programos “Kompiuteris ir dar kai kas” būrelio dalyviai ir vadovė mokytoja Regina Ališauskaitė susitiko su Ukmergės rajone Deltuvoje NVŠ programos “Senasis lietuvių kalendorius” dalyviais ir jų vadove mokytoja Daiva Stimburiene. Mokytoja Regina Ališauskaitė pasakojo apie NVŠ programą “Kompiuteris ir dar kai kas”, parodė filmuką apie būrelio veiklą, moksleiviai pasidalino vafliniu skanėstu ir pakvietė rudenį atvykti deltuviškius į Ukmergę.
Vėliau NVŠ programos “Kompiuteris ir dar kai kas” būrelio dalyviai lankėsi Birštono kurorte, kur neformalioje aplinkoje aptarė būrelio veiklą, buvo įteikti NVŠ dalyvio pažymėjimai. Moksleiviai pasitiko vasarą vaikščiodami sveikatingumo takeliais, iš šaltinio gerdami mineralinį vandenį, aplankė Birštono muziejų.